دانلود فایل با عنوان Delete Duplicate Files

مطالب دیگر:
📂چهار مقاله در خصوص ارزشيابي كاركنان📂حالت پذيرش BDM درآسيا📂حسابداری مدیریت چیست📂حکمرانی خوب مفهومی نو در مدیریت دولتی📂خدمات اجتماعي📂خصوصيات شرکت با مسئوليت محدود📂خلاصه اي پروژه ها و نتايج بررسي شده در خصوص موضوع مديريت ترافيك و كنترل آن📂خلاصه‌اي از برنامه ريزي استراتژيك و مدل برايسون📂خلاقيت همراه با مديريت تغيير📂دانش اخلاق و مديريت(منبع و فهرست دار)📂پاورپوینت اصول کنترل کیفیت جامع - استهلاک 1 - استهلاک 2📂پاورپوینت فنون تجزيه و تحليل سیستمها - جدول تقسیم کار - نمودار جریان کار - طرح جا و مکان📂پاورپوینت گاز های سمی - محیط غبار آلود - آلودگی صوتی - مواد اشتعال زا - ظرف تحت فشار📂پاورپوینت مديريت جامع كيفيت TQM اسلاید📂پاورپوینت مديريت مالي📂پاورپوینت نظريه قيمت گذاری آربيتراژ📂پاورپوينت شرکت آزمایش و تحقیقات قطعات و مجموعه های خودرو(ایتراک) ISO 17025📂پاورپوينت شرکت مشاور بهبود مستمر پايدار📂پاورپوينت استراتژی در مدیریت📂پاورپوينت اصول بازاريابي📂پاورپوينت اندازه گیری اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت📂پاورپوينت آشنايي با استاندارد ISO 10006 17📂پاورپوينت برنامه ریزی استراتژیک مراحل و متدها📂پاورپوينت تحولات جهانی📂پاورپوينت تعاريف كيفيت
محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد Delete Duplicate Files آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
پاک کردن فایل های تکراری , Delete Duplicate Files
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که فایل های زیادی را برروی کامپیوتر خود نگهداری می کنید ، قطعا پس از مدتی حجم و تعداد آن ها افزایش خواهد یافت به طوری که ممکن است چندین نسخه ی مشابه از یک فایل در مکان های گوناگون هارد دیسک وجود داشته باشد. یک نرم افزار کاملا کاربردی و کار آمد می باشد که توسط آن شما قادر خواهید بود تا فایل های تکراری خود را از روی هارد دیسک یا سایر حافظه ها پیدا کرده و به پاک سازی آن ها بپردازید. فایل های صوتی ، تصویری ، ویدئویی و… از پر استفاده ترین فایل ها توسط کاربران می باشند. بعد از پاکسازی فایل ها یا موارد مشابه قطعا 60% از حجم اختصاص داده شده به آن ها آزاد گشته و فضای بیشتری را برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می گیرد. یک کلیک کافی است تا برنامه به جستجوی فایل های تکراری پرداخته و پس از آن شما قادر خواهید بود تا به حذف ، پاک سازی ، جا به جایی و انتقال آن فایل ها بپردازید. این برنامه به طور کامل با کامپیوترهای رومیزی ، لپ تاپ ها ، فلش دیسک ها و سایر حافظه ها سازگاری کامل داشته و از آن ها پشتیبانی می کند.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود